مهم: خرید خدمات از سایت اومو به معنای پذیرش قوانین و مقررات خواهد بود.

قوانین و مقررات سایت اومو:

سایت اومو یک فروشگاه آنلاین اینترنتی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و خدمات خود را در چهارچوب مشخص شده و ذیل قوانین عمومی و قوانین اختصاصی به مشتریان عزیز ارائه می‌کند.

لطفا قبل از خرید، حتما قوانین را به دقت مطالعه بفرمایید و در صورت بروز ابهام حتما با پشتیبانی تلگرام و واتساپ سایت پیام دهید تا شما را راهنمایی کنند. قوانین و مقررات زیر به عنوان یک توافقنامه، مابین سایت اومو به عنوان ارائه دهنده خدمات به عنوان فروشنده از یک سو و از سوی دیگر مشتری، نماینده یا وکیل وی به عنوان مشتری از زمان خرید قابل استناد است. توجه داشته باشد که سایت اومو میتواند هر زمان این قوانین را بروز کند و مشتری موظف هست از تغییرات قوانین قبل خرید مطلع شود.

اخرین تغییرات قوانین (بند:16 و بند:4 تبصره:4)

بند 1: مشتری می‌بایست در چهارچوب قوانین و مقررات سایت اومو اقدام به خرید خدمات ارائه شده نماید. بدیهی است که ابراز عدم اطلاع از این قوانین باعث سلب تعهدات از جانب مشتری نخواهد شد.

بند 2: مشتری به منظور خرید از سایت و دریافت اطلاعات خرید باید شماره موبایل صحیح، معتبر و در دسترسی را در زمان خرید، به درستی درج نماید. پیامک ورود به سایت و پیامک اطلاعات خرید به شماره ثبت شده ارسال می‌گردد و در صورت درج اطلاعات نادرست، مسئولیت آن کاملا بر عهده مشتری می‌باشد.

بند 3: فروشنده به منظور جلوگیری از پرداخت های مشکوک، ناخواسته و یا نامتعارف و مطابق قوانین کشور، موظف است قبل از ارائه‌ی خدمات آنلاین به مشتری، مدارک مورد نیاز جهت احراز هویت را دریافت نماید.

‌‌ ‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌ تبصره 1: احراز هویت مشتری متناسب با نوع خدمت و مبلغ آن متفاوت بوده و می تواند شامل کارت ملی، کارت بانکی، شناسنامه، پاسپورت، سلفی با یک یا چند مدرک مذکور باشد.

‌‌ ‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌ تبصره 2: احراز هویت مشتری تا زمانی که اطلاعات وی تغییر نکرده باشد صرفا برای یک مرتبه انجام خواهد شد.

‌ ‌‌ ‌‌‌‌‌‌ تبصره 3: کارت بانکی که مشتری اقدام به خرید با آن می کند الزاما باید به نام خود مشتری باشد.

‌ ‌‌ ‌‌‌‌‌‌ تبصره 4: پیگیری مشکلات احتمالی در تکمیل سفارش تنها با شماره موبایل درج شده انجام می‌شود و بروز تاخیر در انجام سفارش یا انجام نشدن آن به دلیل درج اطلاعات نادرست، بر عهده مشتری است.

‌‌ ‌‌‌‌‌‌ تبصره 5: در صورت انصراف شخص از سفارش و قبل از استرداد وجه نیز خریدار ملزم به احراز هویت می‌باشد. در غیر اینصورت به منظور استرداد وجه باید دستور مقام محترم قضایی و طبق دستورالعمل ابلاغی انجام خواهد شد.

‌‌ ‌ ‌‌ ‌‌‌‌‌‌ تبصره 6: عودت وجه فقط و فقط به شماره کارت بانکی که زمان خرید از آن استفاده شده انجام خواهد شد.

بند 4: به دلیل تامین خدمات از فروشنده های جهانی، زمان تکمیل خرید و ارسال اطلاعات، بین 1 ساعت تا 72 ساعت به طول خواهد انجامید.(تمام سعی ما ارائه سریع خدمات است)

‌‌ ‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌ تبصره 1: در صورت اشتباه بودن اطلاعات اکانت، خرید شما از نوبت خود خارج شده و از طریق پیامک به شما اطلاع داده میشود. بعد از دریافت اطلاعات صحیح شما مجدد در نوبت قرار داده می‌شود و زمان انجام سفارش از زمان دریافت اطلاعات جدید حساب میشود.

‌‌ ‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌ تبصره 2: اکانت‌های کرکی ممکن هست تا 3 روز (72 ساعت) اماده شدن اکانت طول بکشد.

‌‌ ‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌ تبصره 3: کد گیفت کارت بعد از خرید شما معمولا بین 1 دقیقه تا 3 ساعت بصورت پیامک برای شما ارسال می‌شود (حدکثر زمان اماده سازی و ارسال گیفت کارت 24 ساعت هست)

‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌  تبصره 4: به منظور ارائه خدمات و انجام سفارشات، برای برخی محصولات نیازمند ارسال پیام از برای پشتیبانی سایت (چت آنلاین) بعد از سفارش است. در اینگونه موارد، زمان انجام سفارش از لحظه ارسال شماره سفارش شما در چت آنلاین محاسبه خواهد شد.

بند 5: کلیه خدمات ارائه شده در سایت پس از تکمیل خرید، غیر قابل عودت و تعویض می‌باشند.

بند 6: مهلت تست خدمات متناسب با محصول خریداری شده متفاوت بوده و خریدار موظف است نهایتا ظرف 24 ساعت اقدام به تست خرید مربوطه نموده و در صورت مشاهده مشکل با پشتیبانی هماهنگی لازم را به عمل آورد. بدیهی است پس از این مدت امکان بررسی مشکل مقدور نخواهد بود.

بند 7: فروش گیفت کارت به شخص ثالث برای جلوگیری از پولشویی و غیره ممنوع است و تمام مسئولیت‌ گیفت کارت یا مشکلات متعاقب آن بر عهده مشتری است.

بند 8: سایت اومو تنها مسئول خرید خدمات مورد نیاز مشتری است و هیچ مسئولیتی در زمینه محدودیت‌ها و مشکلات احتمالی در زمان استفاده از خدمات ارائه شده را نمی‌پذیرد.

‌‌ ‌‌ ‌‌‌‌‌‌ تبصره 1: دقت به هشدارها و نکات اختصاصی بیان شده برای هر محصول، به منظور جلوگیری از مشکلات متعاقب آن بر عهده مشتری می‌باشد و سایت اومو هیچ نوع مسئولیتی در این زمینه را نمی‌پذیرد.

بند 9: فروشنده متعهد می‌گردد استرداد وجوه را در موارد عادی بین 1 تا 3 روز انجام دهد. در شرایط استثنایی و مواردی که نیازمند هماهنگی با بانک ها، ادارات و سازمانهای مربوطه باشد این زمان بیشتر خواهد شد.

بند 10: طبق آیین‌نامه اجرایی ماده 14 الحاق قانون مبارزه با پول‌شویی، «ارائه هرگونه خدمات به اشخاص کمتر از 18 سال ممنوع است»

بند 11: کلیه اطلاعات ارسالی یا درج شده توسط مشتری نزد سایت اومو امانت بوده و سایت اومو تنها با دستور قضایی حق دارد این اطلاعات را در اختیار مقامات زیربط قرار دهد.

بند 12: در صورت بروز اختلاف بین فروشنده و مشتری، در گام نخست ثبت شکایت در سایت و در صورت تداوم اختلاف، مراتب به مراجع ذیصلاح قضایی ارجاع داده خواهد شد.

بند 13: انتشار آموزش یا اطلاع رسانی در مورد باگ یا هر مورد نفوذ یا سوء استفاده از وب‌سایت جرم شناخته شده و شخص موظف به جبران خسارت وارده از کاربرهای دیگر که از آن آموزش و اطلاع رسانی می‌باشید. درصورتی که شخصی از مشکل وب سایت یا نفوذ شخصی به وب سایت اطلاع داشته باشد و ان را اطلاع رسانی نکند یا از ان نفوذ سوئ استفاده هم بنماید، مجرم شناخته شده و از مراجع قضایی بابت کلاهبرداری و نفوذ شکایت به عمل خواهد امد.

بند 14: در مواردی که مشتری درخواست لغو سفارش و برگشت پول را دارد در صورتی که کمتر از 24 ساعت از ثبت سفارش خود و یا ویرایش اطلاعات سفارش خود گذشته باشد، هزینه انتقال پول از درگاه به حساب مشتری کسر خواهد شد و به همان کارتی که برای خرید استفاده شده بعد انجام احراز هویت کارت بانکی برگشت داده میشود.

 

بند 15: با توجه به قوانین جدید گوگل، درصورتیکه در حین استفاده از کد گیفت کارت گوگل پلی و یا بعد از ردیم کردن و در حین خرید از پلی استور با ارور عدم مطابقت کشور برخورد نمایید، این وبسایت هیچ گونه مسئولیتی تقبل نمی نماید. با توجه مشکلات جدید بسیاری از کاربران ایرانی در استفاده از این گیفت کارت، خرید این گیفت کارت به منزله پذیرفتن ریسک عدم استفاده از این گیفت کارت تلقی می شود. با توجه به حساسیت گوگل به گیفت کارت ها (به خصوص گیفت کارت‌های 5 و 10 دلاری) توصیه می شود به جای خرید گیفت کارت گوگل پیشنهاد میکنیم مستقیم از سایت ما خرید بزنید.

 

بند 16: با توجه به سیاست ها و سخت گیری های جدید شرکت اپل مبنی بر Not Active کردن اپل ایدی ها (به دلیل استفاده از آی پی های داخلی) در صورتی که اپل آیدی فمیلی که در آن عضو هستید و اشتراک شما از طریق آن پرداخت و فعال شده است غیر فعال شود؛ فروشگاه اومو هیچ مسئولیتی نداشته و قطع شدن اشتراک شما شامل گارانتی نخواهد شد و هیچ هزینه ای عودت داده نخواهد شد. (به دلیل پرداخت کل هزینه توسط اکانت پلاس)؛ با این حال تیم اومو تمام تلاش خود را برای فعال سازی مجدد اپل آیدی فمیلی انجام خواهد داد.

ساعت کاری فروشگاه اومو : ارائه خدمات پشتیبانی از طریق چت آنلاین سایت از ساعت 11:00 الی 23:00 می‌باشد.