مهم : خرید خدمات از سایت اومو به معنای پذیرش قوانین و مقررات خواهد بود.

قوانین و مقررات سایت اومو :

سایت اومو یک فروشگاه آنلاین اینترنتی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و خدمات خود را در چهارچوب مشخص شده و ذیل قوانین عمومی و قوانین اختصاصی به مشتریان عزیز ارائه می‌کند .

لطفا قبل از خرید ، حتما قوانین را به دقت مطالعه بفرمایید و در صورت بروز ابهام حتما با پشتیبانی سایت در تماس باشید . قوانین و مقررات زیر به عنوان یک توافقنامه ، مابین سایت اومو به عنوان ارائه دهنده خدمات به عنوان فروشنده از یک سو و از سوی دیگر مشتری ، نماینده یا وکیل وی به عنوان مشتری از زمان خرید قابل استناد است . توجه داشته باشد که سایت اومو میتواند هر زمان این قوانین را بروز کند و مشتری موظف هست از تغییرات قوانین قبل خرید مطلع شود .

اخرین تغییرات قوانین ( بند : — )

بند 1 : مشتری می بایست در چهارچوب قوانین و مقررات سایت اومو اقدام به خرید خدمات ارائه شده نماید. بدیهی است که ابراز عدم اطلاع از این قوانین باعث سلب تعهدات از جانب مشتری نخواهد شد .

بند 2 : مشتری به منظور خرید از سایت و دریافت اطلاعات خرید باید شماره موبایل صحیح ، معتبر و در دسترسی را در زمان خرید ، به درستی درج نماید . پیامک ورود به سایت و پیامک اطلاعات خرید به شماره ثبت شده ارسال می گردد و در صورت درج اطلاعات نادرست ، مسئولیت آن کاملا بر عهده مشتری می باشد .

بند 3 : فروشنده به منظور جلوگیری از پرداخت های مشکوک ، ناخواسته و یا نامتعارف و مطابق قوانین کشور ، موظف است قبل از ارائه ی خدمات آنلاین به مشتری، مدارک مورد نیاز جهت احراز هویت را دریافت نماید.

‌‌ ‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌ تبصره 1 : احراز هویت مشتری متناسب با نوع خدمت و مبلغ آن متفاوت بوده و می تواند شامل کارت ملی، کارت بانکی، شناسنامه، پاسپورت، سلفی با یک یا چند مدرک مذکور باشد.

‌‌ ‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌ تبصره 2 : احراز هویت مشتری تا زمانی که اطلاعات وی تغییر نکرده باشد صرفا برای یک مرتبه انجام خواهد شد.

‌ ‌‌ ‌‌‌‌‌‌ تبصره 3 : کارت بانکی که مشتری اقدام به خرید با آن می کند الزاما باید به نام خود مشتری باشد.

‌ ‌‌ ‌‌‌‌‌‌ تبصره 4 : پیگیری مشکلات احتمالی در تکمیل سفارش تنها با شماره موبایل درج شده انجام می شود و بروز تاخیر در انجام سفارش یا انجام نشدن آن به دلیل درج اطلاعات نادرست، بر عهده مشتری است.

‌‌ ‌‌‌‌‌‌ تبصره 5 : در صورت انصراف شخص از سفارش و قبل از استرداد وجه نیز خریدار ملزم به احراز هویت می باشد. در غیر اینصورت به منظور استرداد وجه باید دستور مقام محترم قضایی و طبق دستورالعمل ابلاغی انجام خواهد شد.

‌‌ ‌ ‌‌ ‌‌‌‌‌‌ تبصره 6 : عودت وجه فقط و فقط به شماره کارت بانکی که زمان خرید از آن استفاده شده انجام خواهد شد.

بند 4 : به دلیل تامین خدمات از فروشنده های جهانی ، زمان تکمیل خرید و ارسال اطلاعات ، بین 1 ساعت تا 24 ساعت به طول خواهد انجامید .( تمام سعی ما ارائه سریع خدمات است )

‌‌ ‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌ تبصره 1 : در صورت اشتباه بودن اطلاعات اکانت ، خرید شما از نوبت خود خارج شده و از طریق پیامک به شما اطلاع داده میشود .بعد از دریافت اطلاعات صحیح شما مجدد در نوبت قرار داده میشود و زمان انجام سفارش از زمان دریافت اطلاعات جدید حساب میشود .

بند 5 : کلیه خدمات ارائه شده در سایت پس از تکمیل خرید ، غیر قابل عودت و تعویض می‌باشند .

بند 6 : مهلت تست خدمات متناسب با محصول خریداری شده متفاوت بوده و خریدار موظف است نهایتا ظرف 48 ساعت اقدام به تست خرید مربوطه نمده و در صورت مشاده مشکل با پشتیبانی هماهنگی لازم را به عمل آورد . بدیهی است پس از این مدت امکان بررسی مشکل مقدور نخواهد بود .

بند 7 : فروش گیفت کارت به شخص ثالث برای جلوگیری از پولشویی و غیره ممنوع است و تمام مسئولیت‌ گیفت کارت یا مشکلات متعاقب آن بر عهده مشتری است .

بند 8 : سایت اومو تنها مسئول خرید خدمات مورد نیاز مشتری است و هیچ مسئولیتی در زمینه محدودیت ها و مشکلات احتمالی در زمان استفاده از خدمات ارائه شده را نمی پذیرد .

‌‌ ‌‌ ‌‌‌‌‌‌ تبصره 1 : دقت به هشدارها و نکات اختصاصی بیان شده برای هر محصول ، به منظور جلوگیری از مشکلات متعاقب آن بر عهده مشتری می باشد و سایت اومو هیچ نوع مسئولیتی در این زمینه را نمی پذیرد .

بند 9 : فروشنده متعهد می‌گردد استرداد وجوه را در موارد عادی بین 1 تا 3 روز انجام دهد . در شرایط استثنایی و مواردی که نیازمند هماهنگی با بانک ها ، ادارات و سازمانهای مربوطه باشد این زمان بیشتر خواهد شد .

بند 10 : طبق آیین‌نامه اجرایی ماده 14 الحاق قانون مبارزه با پول‌شویی ، « ارائه هرگونه خدمات به اشخاص کمتر از 18 سال ممنوع است »

بند 11 : کلیه اطلاعات ارسالی یا درج شده توسط مشتری نزد سایت اومو امانت بوده و سایت اومو تنها با دستور قضایی حق دارد این اطلاعات را در اختیار مقامات زیربط قرار دهد .

بند 12 : در صورت بروز اختلاف بین فروشنده و مشتری، در گام نخست ثبت شکایت در سایت و در صورت تداوم اختلاف، مراتب به مراجع ذیصلاح قضایی ارجاع داده خواهد شد .

بند 13 : انتشار آموزش یا اطلاع رسانی در مورد باگ یا هر مورد نفوذ یا سوء استفاده از وب‌سایت جرم شناخته شده و شخص موظف به جبران خسارت وارده از کاربرهای دیگر که از آن آموزش و اطلاع رسانی می‌باشید. درصورتی که شخصی از مشکل وب سایت یا نفوذ شخصی به وب سایت اطلاع داشته باشد و ان را اطلاع رسانی نکند یا از ان نفوذ سوئ استفاده هم بنماید، مجرم شناخته شده و از مراجع قضایی بابت کلاهبرداری و نفوذ شکایت به عمل خواهد امد .

بند 14 : در مواردی که مشتری درخواست لغو سفارش و برگشت پول را دارد در صورتی که کمتر از 24 ساعت از ثبت سفارش خود و یا ویرایش اطلاعات سفارش خود گذشته باشد ، مبلغ ده هزار تومان از مبلغ سفارش برای هزینه‌های ثبت سفارش و لغو کسر می‌گردد و در صورتی که مبلغ سفارش بیشتر از صد هزار تومان باشد ، ده درصد از مبلغ پرداختی کسر خواهد شد و به همان کارتی که برای خرید استفاده شده برگشت داده میشود بعد انجام احراز هویت خواسته شده توسط فروشنده .

ساعت کاری فروشگاه اومو : ارائه خدمات پشتیبانی از طریق واتساپ ، تلگرام ، اینستاگرام از ساعت 10:00 صبح الی 23:00 شب می باشد .